Hyundai Tucson 1,7 CRDi Trikolor

Sdílejte inzerát  

Barva Phantom Black, světlý interiér, 17 palcová kola z lehkých slitin, LED blikače v zrcátkách, LED denní svícení, osvětlení nástupního prostoru, stabilizační systém VSM, autonomní nouzové brzdění AEB, systém bránící převrácení vozu ROP, systém stailizace přívěsu TSA, asisteten pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC, aktivní kapota pro případnou srážku s chodcem , Isofix, 6 reproduktorů, navigace, USB, AUX, loketní opěrka, vyhřívaná přední i zadní sedadla, vyhřívaný volant, plnohodnotná rezerva. Údaje obsažené v této kartě vozu mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Poraďte se s přáteli, sdílejte na Facebooku Zkopírovat link inzerátu  


Topování inzerátu

Chcete, aby byl Váš inzerát více vidět? Topněte si ho!

Topování inzerátu znamená jeho posunutí ve výpisu dopředu. První topování posouvá inzerát o 7 dnů, druhé o 6 dní, ..., sedmé o 1 den. Zaplatit lze pomocí Premium SMS nebo pomocí on-line platby.

Zaplatit on-line pomocí  

Topnutí pomocí SMS

Poukázku na topnutí inzerátu získáte zasláním SMS ve tvaru AUTOPES na telefonní číslo 90709. Následně Vám bude doručen kód, který vyplníte níže do kolonky Poukázka.

Cena jedné SMS je 50 Kč vč. DPH.

Službu technicky zajišťuje ComGate Payments, a.s., www.platmobilem.cz, služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a O2.

Podporované on-line platby, platby kartou a bankovním převodem:

Topování pomocí poukázky

Hyundai Tucson ostatní nabídky Hyundai

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace